O nas

Kompleksowa pomoc w zakresie ochrony środowiska

Alexander Graham Bell zwykł mawiać, że najtrudniej zmierzyć zapach:

 

„Czy kiedykolwiek mierzyłeś zapach? Czy możesz powiedzieć, że jeden zapach jest silniejszy od drugiego? Czy możesz zmierzyć różnicę między rodzajami zapachów? Jest oczywiste, że w świecie występuje wiele rodzajów zapachów, od zapachu fiołków i róż po asafetydę . Dopóki nie zmierzysz ich podobieństw i różnic, nie masz żadnej wiedzy na temat zapachu. Jeśli jesteś ambitny, zmierz zapach”.

 

 

 

BioDrain – skuteczna pomoc w eliminacji uciążliwych zapachów.

 

 

Naszą firmę tworzą kompetentni ludzie, posiadający wieloletnie doświadczenie i szeroki wachlarz umiejętności. To co nas wyróżnia spośród innych, to chęć pomocy drugiemu człowiekowi.

 • Każdego dnia staramy się rozwiązywać problemy ze zidentyfikowaniem i eliminacją zanieczyszczeń zapachowych.
   
 • Wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie, pomagamy Państwu w uzyskaniu pozwoleń oraz decyzji administracyjnych w dziedzinie ochrony środowiska.
   
 • Bazując na wieloletnim doświadczeniu i ciągłym podnoszeniu kompetencji, oferujemy swoją pomoc przy dopełnianiu obowiązków wynikających z przepisów ochrony środowiska.
   
 • Służymy profesjonalną pomocą wskazując najlepsze i najkorzystniejsze rozwiązania, mające na celu wyeliminowanie uciążliwych zapachów.
   
 • Praca całego zespołu oparta jest przede wszystkim na wsparciu naszych klientów w działaniach dotyczących  ochrony środowiska.
   
 • Współpracując z BioDrain zawsze otrzymują Państwo od nas wysokiej jakości usługi i profesjonalną pomoc.
   

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Na pewno zadbamy o to, by problem uciążliwych zapachów jak najszybciej poszedł w zapomnienie.